سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی یک بیانیه یا سند قانونی است که برخی یا همه روش‌های جمع‌آوری، استفاده، افشای و مدیریت داده‌های مشتری یا مشتری را توسط یک طرف افشا می‌کند.

حساب
شایستگی

برای استفاده از سرویس، باید:

 1. کسب و کار یا مصرف کننده ای باشد که بتواند قراردادهای معتبر منعقد کند.
 2. تکمیل فرآیند ثبت نام؛
 3. موافقت با شرایط؛ و
 4. اطلاعات تماس واقعی، کامل و به روز را ارائه دهید.

پذیرش این شرایط

این شرایط از زمانی که برای سرویس ثبت نام می کنید اعمال می شود. کلیک کردن روی دکمه "شروع به کار" یا "ثبت نام با Google" در صفحه ثبت نام به این معنی است که شما به طور رسمی شرایط را "امضا" کرده اید و یک قرارداد الزام آور بر اساس شرایط ("توافق") ایجاد خواهد شد. اگر از طرف یک شرکت یا نهاد دیگر برای سرویس ثبت‌نام می‌کنید، نشان می‌دهید و تضمین می‌کنید که اختیار پذیرش این شرایط را از طرف آن‌ها دارید.


بستن حساب شما

شما یا ما ممکن است در هر زمان و به هر دلیلی با اعلان کتبی (از جمله ایمیل) به طرف مقابل، این قرارداد را فسخ کنیم. قبل از فسخ این قرارداد، باید فاکتورهای پرداخت نشده (در صورت وجود) را پاک کنید. پس از فسخ، ممکن است حساب شما و تمام داده های مرتبط با آن، از جمله محتوای شما را از وب سایت خود برای همیشه حذف کنیم.


تغییرات

ما ممکن است هر یک از شرایط را با ارسال شرایط استفاده اصلاح شده در وب سایت خود و ارسال ایمیل به آخرین آدرس ایمیلی که به ما داده اید یا پیامی به منطقه حساب شما در سرویس ("داشبورد") تغییر دهیم. مگر اینکه حساب خود را در عرض هفت (7) روز پس از آن ایمیل خاتمه دهید، شرایط جدید فوراً لازم الاجرا خواهد بود و برای هرگونه استفاده مستمر یا جدید از سرویس اعمال می شود. ما ممکن است وب سایت، سرویس یا هر ویژگی سرویس را در هر زمانی تغییر دهیم.


حساب و رمز عبور

شما مسئول محرمانه نگه داشتن نام حساب و رمز عبور خود هستید. شما همچنین مسئول هر گونه استفاده از حساب خود هستید، خواه استفاده از آن را مجاز کرده باشید یا نه. شما باید فوراً ما را از هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب های خود مطلع کنید. ما مسئولیتی در قبال ضررهای ناشی از رمزهای عبور دزدیده شده یا هک شده نداریم. ما به رمز عبور فعلی شما دسترسی نداریم و به دلایل امنیتی، ممکن است فقط رمز عبور شما را بازنشانی کنیم.

اشتراک و پرداخت
سرویس رایگان

ما ممکن است خدمات خاصی را تا سقف معینی که در وب سایت توضیح داده شده است ("سرویس های رایگان") رایگان در اختیار شما قرار دهیم. استفاده از خدمات بیش از این محدودیت ها مستلزم پرداخت هزینه است. ما ممکن است دسترسی شما به خدمات رایگان را در هر زمانی بدون اطلاع قبلی قطع کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال چنین فسخ نخواهیم داشت. بدون محدود کردن دامنه بند 15، خدمات رایگان بدون ضمانت ارائه می شود.


سرویس پولی
 1. اگر از خدمات ما استفاده می‌کنید و از محدودیت‌های خدمات رایگانی که ارائه می‌دهیم عبور می‌کنید، بخش «خدمات پولی» برای شما اعمال می‌شود.
 2. "پرداخت فاکتور" هزینه های قابل پرداخت برای فاکتور شما است، همانطور که در هنگام استفاده از خدمات ما فراتر از محدودیت استفاده رایگان برای شما مشخص شده است. شما باید هزینه پرداخت فاکتور را برای مدت استفاده پرداختی خود به ما بپردازید.
 3. تا زمانی که استفاده شما از محدودیت استفاده رایگان نگذرد، برای استفاده از خدمات ما هزینه ای از شما دریافت نمی شود. در پایان هر ماه (با توجه به اینکه شما فراتر از محدودیت استفاده رایگان ما استفاده کرده اید)، ما یک فاکتور حاوی اطلاعات استفاده شما و مبلغ سررسید آن ماه تولید می کنیم.
 4. هزینه‌های فاکتور به ارز مشخص‌شده هنگام ثبت‌نام در سرویس قابل پرداخت است و شامل مالیات بر ارزش افزوده (یا سایر مالیات‌های فروش قابل‌اجرا) است که باید با نرخ مناسب اضافه شود.

کارت های اعتباری

تا زمانی که کاربر پولی هستید یا موجودی معوقی نزد ما دارید، اطلاعات کارت اعتباری معتبری را در اختیار ما قرار می‌دهید و به ما اجازه می‌دهید که هزینه‌های صورت‌حساب ماهانه را از آن کارت اعتباری کسر کنیم (با توجه به اینکه از حد مجاز استفاده رایگان ما استفاده کرده‌اید) . ما اطلاعات کارتی را که شما ارائه کرده اید ذخیره نمی کنیم، بلکه از Stripe استفاده می کنیم. باید اطلاعات مربوط به کارت اعتباری منقضی شده را با اطلاعات کارت اعتباری معتبر دیگری جایگزین کنید. می‌توانید چندین کارت اعتباری را به خدمات ما اضافه کنید، اما فقط کارتی که به‌عنوان اصلی علامت‌گذاری کرده‌اید برای استفاده از خدمات پولی از شما استفاده می‌شود.


بازپرداخت

شما حق بازپرداخت از طرف ما را نخواهید داشت. به عنوان یک سرویس پس پرداخت، نامعتبر است. اما اگر فاکتور شما به دلیل اشکال نرم افزاری یا هر دلیل دیگری اطلاعات نامناسبی داشته باشد، مبلغ اضافی را که شارژ کرده ایم ظرف 14 روز کاری پس از کشف بازپرداخت می کنیم. شما باید مبلغ اضافی را که از شما دریافت می شود به ما اطلاع دهید.

خاتمه دادن

یا شما یا ما ممکن است پس از اطلاع کتبی به طرف دیگر مبنی بر نقض بااهمیت، این توافقنامه را فسخ کنیم، یا اگر طرف دیگر موضوع دادخواستی در دادرسی ورشکستگی، ورشکستگی، وصول، انحلال یا واگذاری به نفع طلبکارانش شود.

قوانین و سوء استفاده
قوانین عمومی

شما قول می دهید از این قوانین پیروی کنید:

 1. شما اسپم ارسال نمی کنید! منظور ما از "هرزنامه"، تعریف ارائه شده توسط Spamhaus است.
 2. شما از لیست آدرس های ایمیل خریداری شده، اجاره شده یا شخص ثالث استفاده نخواهید کرد.
 3. شما خط مشی استفاده قابل قبول ما را که بخشی از این توافقنامه است، نقض نخواهید کرد .
 4. اگر هر یک از این قوانین را نقض کنید، ممکن است حساب شما را به حالت تعلیق درآوریم یا آن را فسخ کنیم.
 5. شما از تمام قوانین مربوط به حفاظت از داده ها، از جمله مقررات حفاظت از داده های اتحادیه اروپا، پیروی خواهید کرد. و
 6. شما فقط می توانید از پهنای باند ما برای استفاده خود از سرویس استفاده کنید.

شما باید:

 1. همه همکاری های لازم را در رابطه با سرویس و کلیه دسترسی های لازم به اطلاعاتی که ممکن است توسط ما برای ارائه خدمات مورد نیاز باشد، به ما ارائه دهد.
 2. مطابق با کلیه قوانین و مقررات قابل اجرا در رابطه با محتوا و فعالیت های خود تحت این شرایط؛
 3. کلیه مجوزها، رضایت‌ها و مجوزهای لازم را برای ما، پیمانکاران و نمایندگانمان برای انجام تعهدات خود تحت این شرایط، از جمله بدون محدودیت سرویس، دریافت کرده و حفظ خواهیم کرد.
 4. اطمینان حاصل کنید که حساب خدمات وب آمازون ("AWS") شما با الزامات مشخص شده توسط ما در وب سایت خود گهگاه مطابقت دارد. و
 5. تنها مسئول حفظ حساب AWS خود که برای ارائه خدمات ضروری است، باشید.

گزارش تخلف

اگر فکر می‌کنید کسی هر یک از این شرایط را نقض می‌کند، لطفاً فوراً به ما اطلاع دهید . اگر هرزنامه دریافت کرده اید که فکر می کنید از یک کاربر شاهین آمده است، ما می خواهیم در مورد آن بشنویم . اگر فکر می کنید کسی مطالبی را پست کرده است که هر گونه حق نسخه برداری را نقض می کند، می توانید به ما اطلاع دهید .


SES و ارائه دهندگان شخص ثالث
 1. به عنوان شرط استفاده از سرویس، باید ما را قادر به دسترسی به حساب AWS خود کنید. با توجه به شرایط این شرایط، شما تصدیق و موافقت می کنید که دسترسی به AWS، سرویس ایمیل ساده AWS (SES) و سرویس اعلان ساده AWS (SNS) تحت این شرایط به شما ارائه نمی شود و منوط به یک توافق نامه جداگانه است. بین شما و خدمات وب آمازون
 2. فالکون ادغام با تعدادی از خدمات شخص ثالث را تسهیل می کند که می توانید از آنها در رابطه با حساب یا محتوای خود استفاده کنید ("سرویس شخص ثالث")، اگرچه ما هیچ گونه ضمانتی در مورد پشتیبانی مداوم برای خدمات شخص ثالث نداریم. ما هیچ گونه نمایندگی یا تعهدی نداریم و هیچ گونه مسئولیت یا تعهدی در رابطه با محتوا یا استفاده، یا مکاتبه با خدمات شخص ثالث نداریم. هر قراردادی که منعقد شده و هر معامله ای که از طریق استفاده شما از سرویس با هر سرویس شخص ثالث انجام می شود، بین شما و شخص ثالث مربوطه است و نه ما. توصیه می کنیم قبل از استفاده از سرویس شخص ثالث مربوطه، به شرایط و ضوابط وب سایت شخص ثالث و سیاست حفظ حریم خصوصی مراجعه کنید.
 3. شما تصدیق می کنید که AWS یا اپراتور یک سرویس شخص ثالث ممکن است ارسال، دریافت مشاهده هر محتوا را بی اثر کند یا آن را مختل کند (به عنوان مثال، با شکستن پیوندها در محتوا یا حذف تصاویر از محتوا). برای جلوگیری از شک و تردید، می‌پذیرید که ما هیچ مسئولیتی در قبال شما در قبال چنین اقدامی نخواهیم داشت.
 4. اگر در هر زمانی از داشتن یک حساب جاری SES در وضعیت خوب خودداری کنید، نمی توانید از این سرویس استفاده کنید. تعهد شما برای پرداخت هر گونه هزینه فاکتور پرداخت نشده بی تاثیر باقی می ماند.
مسئولیت
غرامت

شما باید از ما در برابر ادعاها، اقدامات، دادرسی ها، خسارات، خسارات، هزینه ها و هزینه ها (از جمله بدون محدودیت هزینه های دادگاه و هزینه های قانونی معقول) که ناشی از یا در ارتباط با استفاده شما از این سرویس است (یا دریافت ما) از ما دفاع کنید، غرامت بدهید و بی ضرر نگه دارید. هر اقدامی در رابطه با سرویس به دستور شما)، از جمله هرگونه ادعا یا اقدامی از سوی گیرنده هر محتوایی که از طریق سرویس ارسال شده است.


مسئولیت ما در قبال از دست دادن یا خسارت اگر شما یک کسب و کار هستید

مسئولیت ما در قبال از دست دادن یا خسارت اگر شما یک کسب و کار هستید

 1. ناشی از این شرایط یا در ارتباط با آن؛
 2. در رابطه با هرگونه استفاده ای که شما از این سرویس انجام دهید؛ و
 3. در رابطه با هرگونه نمایندگی، بیانیه یا فعل یا ترک ظلم آور (از جمله سهل انگاری) ناشی از این شرایط یا در ارتباط با آن.

به جز مواردی که صراحتاً و به طور خاص در این شرایط ارائه شده است:

 1. شما مسئولیت نتایج به دست آمده از استفاده شما از سرویس و نتایج حاصل از این استفاده را بر عهده می گیرید. ما هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب ناشی از اشتباهات یا حذفیات در هر گونه اطلاعات، دستورالعمل ها یا اسکریپت هایی که توسط شما در ارتباط با سرویس به ما ارائه شده است، یا هر اقدامی که توسط ما به دستور شما انجام شده است، نداریم.
 2. کلیه ضمانت‌ها، نمایندگی‌ها، شرایط و سایر شرایط از هر نوعی که توسط قانون یا قانون رایج ذکر شده باشد، تا حدی که توسط قانون قابل اجرا مجاز است، از این شرایط مستثنی هستند. و
 3. این سرویس بر اساس "همانطور که هست" به شما ارائه می شود.

هیچ چیز در این شرایط مسئولیت ما را مستثنی نمی کند:

 1. برای مرگ یا آسیب شخصی ناشی از سهل انگاری ما؛ یا
 2. برای تقلب یا تقلب تقلبی.

با توجه به بخش 15.3 فوق: ما در قبال جرم (شامل سهل انگاری یا نقض وظایف قانونی)، قرارداد، ارائه نادرست، استرداد یا موارد دیگر مسئولیتی نخواهیم داشت:

 1. از دست دادن سود،
 2. از دست دادن کسب و کار،
 3. کاهش سرقفلی و/یا زیان های مشابه،
 4. از دست دادن یا خراب شدن داده ها یا اطلاعات،
 5. زیان اقتصادی خالص یا
 6. خسارات، هزینه‌ها، خسارات، هزینه‌ها یا هزینه‌های خاص، غیرمستقیم یا تبعی به هر حال ناشی از این شرایط؛

مسئولیت ما در قبال از دست دادن یا آسیب در صورتی که شما یک مصرف کننده هستید

 1. ما در قبال ضرر و زیان قابل پیش بینی ناشی از ما در قبال شما مسئول هستیم. اگر ما از این شرایط پیروی نکنیم، ما مسئول ضرر یا خسارتی هستیم که متحمل می شوید که نتیجه قابل پیش بینی شکستن این قرارداد یا عدم استفاده از مراقبت و مهارت معقول ما است، اما ما مسئولیتی در قبال هر گونه ضرر یا خسارتی نداریم که قابل پیش بینی نیست ضرر و زیان در صورتی قابل پیش‌بینی است که یا آشکار باشد که اتفاق می‌افتد یا در زمان بستن قرارداد، هم ما و هم شما می‌دانستیم که ممکن است اتفاق بیفتد، مثلاً اگر در طول فرآیند فروش با ما صحبت کرده باشید.
 2. ما به هیچ وجه مسئولیت خود در قبال شما را در مواردی که انجام این کار غیرقانونی است مستثنی یا محدود نمی کنیم. این شامل مسئولیت مرگ یا صدمات شخصی ناشی از سهل انگاری ما یا سهل انگاری کارمندان، نمایندگان یا پیمانکاران فرعی ما می شود. برای تقلب یا تقلب تقلبی؛ به دلیل نقض حقوق مصرف کننده قانونی شما در رابطه با سرویس.
 3. ما مسئولیتی در قبال ضررهای تجاری نداریم. اگر شما یک مصرف کننده هستید، ما خدمات خود را فقط برای استفاده خانگی و خصوصی به شما ارائه می دهیم. اگر از خدمات ما برای هر هدف تجاری، تجاری یا فروش مجدد استفاده می کنید، مسئولیت ما در قبال شما طبق بند 15 محدود می شود.

فورس ماژور

ما مسئولیتی در قبال تاخیر یا عدم موفقیت در اجرای هر بخشی از سرویس، به هر دلیلی که خارج از کنترل ما باشد، نخواهیم داشت. این شامل تغییرات در قانون یا مقررات، تحریم ها، آتش سوزی، زلزله، سیل، اعتصاب، قطع برق، شرایط آب و هوایی غیرمعمول سخت، و اعمال هکرها یا ارائه دهندگان خدمات اینترنتی شخص ثالث است، اما محدود به آن نیست.


اصطلاح پردازش داده ها

تا جایی که شما یک کسب و کار هستید و ما از طرف شما در ارائه خدمات، داده های شخصی را پردازش می کنیم، شرایط پردازش داده ها اعمال می شود و در این شرایط گنجانده می شود.

حقوق
حقوق مالکیت متعلق به ما

با توجه به حقوق محدودی که صریحاً در این شرایط اعطا شده است، ما همه حقوق خود را در خدمات و در مورد خدمات محفوظ می داریم، از جمله کلیه حقوق مالکیت معنوی مرتبط خود (از جمله حق اختراع، علائم تجاری، اسرار تجاری، و حق چاپ). تحت این شرایط هیچ حقوقی به جز آنچه که صریحاً در این شرایط ذکر شده است به شما اعطا نمی شود. شما به حقوق مالکیت ما احترام خواهید گذاشت. "falcon" و نشان "falcon" علائم تجاری متعلق به ThemeWagon, Inc هستند.


حقوق مالکیت متعلق به شما

شما نشان می‌دهید و تضمین می‌کنید که یا مالک هستید یا اجازه استفاده از تمام محتوای خود را دارید. شما مالکیت محتوای خود را حفظ می کنید. با استفاده از این سرویس، به ما و نمایندگان و پیمانکاران فرعی ما مجوزی می دهید تا از محتوای شما برای ارائه و اطمینان از عملکرد صحیح سرویس استفاده کنیم. شما تصدیق و موافقت می کنید که ما این حق را خواهیم داشت که از محتوای شما به صورت ناشناس (که شما یا گیرنده را شناسایی نمی کند) برای اهداف افزایش تکنیک های شناسایی هرزنامه خود استفاده کنیم.


سیاست حفظ حریم خصوصی

ما ممکن است از اطلاعات شما بر اساس سیاست حفظ حریم خصوصی خود استفاده کرده و آن را افشا کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما به عنوان بخشی از این شرایط تلقی می شود


چشم پوشی

حتی اگر در اجرای این شرایط تاخیر داشته باشیم، باز هم می‌توانیم بعداً آنها را اجرا کنیم. اگر ما فوراً اصرار نکنیم که شما هر کاری را که باید طبق این شرایط انجام دهید انجام دهید، یا اگر در اقدامی علیه شما در رابطه با شکستن آنها تأخیر کنیم، به این معنی نیست که شما مجبور نیستید آن کارها را انجام دهید. ما را از برداشتن گام‌هایی علیه شما در آینده باز نمی‌دارد.


بقا

هر یک از این شرایط که صراحتاً یا به طور ضمنی در نظر گرفته شده است که در تاریخ یا پس از خاتمه این توافقنامه ادامه یابد یا لازم الاجرا شود، به قوت خود ادامه خواهد داد. بدون محدودیت، بندهای 14 غرامت، 15 مسئولیت ما در قبال از دست دادن یا خسارتی که شما متحمل می شوید اگر یک تجارت هستید، 16 مسئولیت ما در قبال ضرر یا خسارت وارد شده به شما در صورت مصرف کننده، 18 شرایط پردازش داده ها، 28 حقوق شخص ثالث، 29 اگر یک تجارت هستید - قانون و حوزه قضایی حاکم، و 30 قوانینی که در مورد این قرارداد اعمال می‌شود و اگر مصرف‌کننده هستید، کجا می‌توانید اقدامات قانونی را انجام دهید، علی‌رغم فسخ این قرارداد، به قوت خود ادامه خواهد داد.


جدایی
 1. اگر هر یک از مفاد (یا بخشی از یک ماده) از این شرایط توسط دادگاه یا نهاد اداری صلاحیتدار غیر معتبر، غیرقابل اجرا یا غیرقانونی تشخیص داده شود، سایر مقررات به قوت خود باقی خواهند ماند.
 2. اگر هر یک از مقررات نامعتبر، غیرقابل اجرا یا غیرقانونی در صورت حذف قسمتی از آن معتبر، نافذ یا قانونی باشد، این حکم با هر اصلاحی که برای تحقق نیات تجاری طرفین لازم باشد اعمال خواهد شد.

کل مورد
 1. این شرایط و هر سندی که در آنها ذکر شده است، کل توافق بین طرفین را فرم‌ها و جایگزین هر ترتیب، تفاهم یا توافق قبلی بین آنها در رابطه با موضوعی است که تحت پوشش قرار می دهد.
 2. هر یک از طرفین می‌پذیرد و می‌پذیرد که در وارد کردن این شرایط به هیچ تعهد، قول، تضمین، بیانیه، نمایندگی، ضمانت یا تفاهم (چه به صورت کتبی یا غیر) از هیچ شخص (خواه طرف این شرایط یا غیر) متکی نیست. ) مربوط به موضوع این شرایط، به غیر از مواردی که صریحاً در این شرایط ذکر شده است.
وظیفه
 1. شما نباید بدون رضایت کتبی قبلی ما از ما، واگذاری، انتقال، شارژ، قرارداد فرعی یا معامله با تمام یا هر یک از حقوق یا تعهدات ما تحت این شرایط انجام دهید.
 2. ما ممکن است در هر زمانی با تمام یا هر یک از حقوق یا تعهدات خود تحت این شرایط، واگذار، انتقال، شارژ، قرارداد فرعی یا معامله به هر طریق دیگری انجام دهیم.

بدون مشارکت و نمایندگی

هیچ چیز در این شرایط برای ایجاد شراکت بین طرفین یا اجازه دادن به هر یک از طرفین برای ایفای نقش به عنوان نماینده برای دیگری در نظر گرفته نشده است یا نباید عمل کند، و هیچ یک از طرفین صلاحیت عمل به نام یا از جانب یا به نحو دیگری را نخواهد داشت. دیگری به هر نحوی (شامل، اما نه محدود به، ارائه هر گونه نمایندگی یا ضمانت، بر عهده گرفتن هر گونه تعهد یا مسئولیت و اعمال هر حق یا قدرت).


حقوق شخص ثالث

این شرایط برای هیچ شخص یا طرف دیگری غیر از شما و ما هیچ حقی قائل نیست.


اگر یک تجارت هستید - قانون حاکم و حوزه قضایی
 1. این شرایط و هر گونه اختلاف یا ادعای ناشی از یا در ارتباط با آنها یا موضوع یا شکل گیری آنها (از جمله اختلافات یا ادعاهای غیر قراردادی) تحت نظارت و مطابق با قوانین ایالات متحده آمریکا تفسیر می شود.
 2. طرفین به طور غیر قابل برگشت توافق می کنند که دادگاه های ایالات متحده صلاحیت انحصاری برای حل و فصل هر گونه اختلاف یا ادعایی را دارند که ناشی از یا در ارتباط با این شرایط یا موضوع یا شکل گیری آن (از جمله اختلافات یا دعاوی غیر قراردادی) باشد.

کدام قوانین در مورد این قرارداد اعمال می شود و اگر مصرف کننده هستید، در کجا می توانید اقدام قانونی کنید؟

این شرایط تحت قوانین ایالات متحده است و شما می توانید در دادگاه های ایالات متحده در رابطه با محصولات اقدام کنید. به عنوان یک مصرف کننده، از هر گونه مقررات اجباری قانون کشوری که در آن ساکن هستید بهره مند خواهید شد. هیچ چیز در این شرایط و ضوابط، از جمله این بند 30، بر حقوق شما به عنوان یک مصرف کننده برای تکیه بر چنین مقررات اجباری قوانین محلی تأثیر نمی گذارد.

از اینکه برای مطالعه این شرایط وقت گذاشتید متشکریم.

آخرین به روز رسانی: 04 نوامبر 2020

دستورالعمل ها
دستورالعمل برای پردازش:
شرح جزئیات
موضوع پردازش ارائه ارسال ایمیل انبوه به مشتری از طریق پلت فرم فالکون.
مدت زمان پردازش برای مدت زمان قرارداد
ماهیت و اهداف پردازش ارسال کمپین ها از طریق پلتفرم فالکون برای ذخیره آدرس های ایمیل ارائه شده از طریق یکی از فرم ها یا ادغام های ما. ذخیره داده‌ها در مورد رفتار گیرنده، اعم از کلیک، باز کردن، لغو اشتراک، جهش هنگام ارسال کمپین. اقدام از طرف مشتری هرگونه درخواست "لغو اشتراک" از سوی گیرندگان پیام های ارسال شده با استفاده از سرویس.
نوع داده های شخصی آدرس ایمیل، آدرس IP مشتری، نام، نام خانوادگی، منطقه زمانی و هر اطلاعات شخصی دیگری که از طریق یک فیلد سفارشی ارائه می شود.
دسته بندی موضوع داده ها گیرندگان ایمیل ها همانطور که هنگام ایجاد یک کمپین مشخص شده است
برنامه ریزی برای بازگرداندن و از بین بردن داده ها زمانی که مشتری بخواهد آنها را از بین ببرد، مگر اینکه طبق قوانین اتحادیه اروپا یا کشورهای عضو اتحادیه اروپا الزامی برای حفظ آن نوع داده وجود داشته باشد. داده های کمپین (ارسال، تحویل، شکست، برگشت، باز شدن، کلیک، درآمد، فروش، شکایات، لغو اشتراک)، داده های مشتری (آدرس ایمیل، نام، نام خانوادگی، منطقه زمانی، و هر فیلد سفارشی مرتبط) برای همیشه حفظ خواهد شد تا زمانی که درخواست فسخ داده های مشتری دریافت می شود.

به گواهی موارد فوق، این الحاقیه وارد شده و جزء الزام آور موافقتنامه می شود که از آخرین تاریخ اجرا در زیر اعمال می شود.

شاهین

امضا _________________________________

نام: جان دو

عنوان: مدیرعامل

تاریخ امضا:

مشتری:

امضا _________________________________

نام:

عنوان:

تاریخ امضا:

آخرین به روز رسانی: 04 نوامبر 2020

ممنون که با فالکون خلق کردید

نسخه 3.4.0

تنظیمات

سبک سفارشی خود را تنظیم کنید

طرح رنگ بندی

حالت رنگ مناسب را برای برنامه خود انتخاب کنید.


RTL حالت

جهت زبان خود را تغییر دهید

RTL راهنما

چیدمان سیال

سیستم چیدمان کانتینر را تغییر دهید

راهنما سیال

موقعیت ناوبری

یک سیستم ناوبری مناسب برای برنامه وب خود انتخاب کنید


سبک نوار ناوبری عمودی

برای نوار ناوبری عمودی خود بین سبک ها جابه جا شوید

دیدن راهنما

چیزی که میبینی را دوست داری؟

برای خرید قالب فالکون از راستچین اقدام کنید.

خرید
شخصی سازی