شرایط و ضوابط طراحی سایت

بنام خدا ،

نکته بسیار مهم : در بعضی از قرار داد ها 30% هزینه کار اول دریافت میشود ، این هزینه جهت خرید دامنه و هاست و SSL پرداخت میشود و غیر قابل بازگشت خواهد بود . در صورت درخواست هاست و دامنه خریداری شده به مشتری مورد نظر انتقال داده میشود .

تیم فارس دیزاین شرایطی و ظوابطی را جهت طراحی وبسایت تدارک دیده است که مشتریان مظلف به اجرای آن میباشند .

1- بازگشت پول شما تا 1 ماه در صورت عدم رضایت شما وجود دارد ، اما بعضی از هزینه هایی ماننده خرید دامنه ، SSL اختصاصی ، پنل پیامک ، تبلیغات اختصاصی و … هزینه هایی میباشد که غیر قابل بازگشت خواهد بود ، به دین منظور تمامی هزینه های غیر قابل بازگشت از هزینه اصلی کسر خواهد شد و مابقی پول پرداخت شده عودت داده میشود . (در صورت درخواست دامنه خریداری شده ، SSL و پنل پیامکی قابل انتقال میباشد)

2- در صورتی که برای شما طرح ارسال شود و شما طرح مورد نظر را تائید نمائید و سایت طراحی گردد ، اما پس از طراحی سایت طرح انتخاب شده شما مورد پسند شما نباشد ، 100 هزار تومان هزینه جهت ترجمه مجدد طرح جدید دریافت میشود .

3- سفارش و خرید دامنه پروسه غیر قابل بازگشت خواهد بود ، پس هنگام انتخاب دامنه بسیار دقت نمائید ، در صورت عدم رضایت از آدرس دامنه هزینه ثبت دامنه دوباره دریافت خواهد شد .

4- فضای وب شما از اول سفارش شما مشخص شده است ، استفاده بیش از حد فضای وب باعث مسدود شدن وبسایت شما میشود که در این صورت شما باید وبسایت خود را ارتقاع دهید به پک های بالاتر.

5- مسئولیت نصب هر گونه قالب ، پلاگین و تغییرات در تنظیمات حساس بر روی کاربر خواهد بود . در صورتی که مشکل قابل حل شدن باشد تیم فارس دیزاین مشکل را حل خواهد کرد ، در صورت آسیب رساندن به فضای میزبانی خسارت وارد شده از مشتری دریافت خواهد شد .

6- قرار دادن وبسایت بر روی تیم طراحی دیگر یعنی قبول کردن مسئولیت کامل وبسایت بر روی طراح جدید . تیم فارس دیزاین در این مورد هیچگونه مسئولیتی و پشتیبانی خاصی به هیچ عنوان عرضه نخواهد کرد .

7- هاست و دامنه وبسایت شما با نام فارس دیزاین ثبت خواهد شد ، در صورت نیاز میتونید با ارسال مدارک شخصی خود هاست و دامنه را به نام خود بزنید ، تا هنگامی که هاست و دامنه وبسایت با نام فارس دیزاین میباشد موظلف به اجرای قوانین رایج فیلترین وبسایت ها میباشید .

8- در صورت مشاهده آپلود و ارسال پست های غیر اخلاقی وبسایت خاطی مسدود خواهد شد ، در صورتی که هاست و دامنه به نام شخص مشتری باشد تیم فارس دیزاین هیچ نظارتی بر روی وبسایت ها نخواهند داشت .

9- رعایت ادب و شخصیت مناسب هنگام صحبت با اوپراتور های فارس دیزاین الظامی میباشند ، در غیر این صورت پاسخ مناسبی دریافت نخواهید کرد .